Efes Veteriner Bostanlı

Genel ve Özel Cerrahi

 
 


Efes Veteriner evcil hayvanınız ile ilgili yapılması mümkün olan tüm operasyonlar hakkında bilgi ve tecrübeye sahiptir.Daha önce yapılmayan bir operasyonu sizin ve onlar için değerli evcil hayvanınızın üzerinde tecrübe ederek ticari mantıkla çalışmaz. Gerek gördüğü taktirde Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğtim görmüş uzman kişileri getirterek sizlere en iyi en doğru hizmeti verir.

   Efes Veteriner kendi imkanları dahilinde mide ve barsak operasyonları, kısırlaştırma, kemik operasyonları, kalça bölgesi operasyonları, fıtık operasyonları, zorunlu estetik cerrahi operasyonlar, alt ve üst çene operasyonları, dış kulak ve orta kulağın operasyonları, travma sonucu oluşmuş fıtıklar ve yırtıklar ile ilgili operasyonlar, sidik kesesi ve alt idrar yolları ile ilgili operasyonları başarı ile yapmaktadır.

 
Sağlıklı bir hastada periton grafisi.Periton grafisi göğüs ve karın bölgesini birbirinden ayıran zarın yırtılması durumunda en doğru teşhis için güvenli bir yöntemdir.
 
   Travma sonrası oluşmuş kırık olgusu
 
Kırık olgusunun plaka ve vida kullanılarak tespit edilmiş görüntüsü 
 

  Bir kedide travma sonrası şekillenen bel omurunda kayma.

 Pin ve serklaj teli ile omurgaların üst uzantılarından doğru pozisyonda stabilize edildi.Operasyon sonrası üst açıdan görüntüsü.

 

 Yan açıdan görünümünde sinirlerin içerisinden geçtiği kanalın aynı düzlemde olduğu ve sabitlemenin başarılı olduğu görülmekte.